Repelent s extraktem z nimbového oleje 1L

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 
520 Kč    
Kód produktu 340005
Výrobce Spanělsko
Kategorie Lékárna,přípravky a repelenty
 

Repelent s extraktem z nimbového oleje

Popis:

Přírodní repelentní sprej pro koně s extraktem z nimbového oleje. Přírodní insekticid, který působí jako léčebné a preventivní ošetření proti hmyzu a parazitům v průběhu celého roku, a to zejména v letních měsících, kdy je kůň více vystaven tomuto druhu napadení.

Odpuzuje všechny druhy hmyzu ( parazitické blechy, klíšťata, štěnice, roztoči ), dále také létající hmyz ( mouchy, komáři, vosy ). Díky přirozenému složení nemá žádné vedlejší účinky, je vhodný k častému používání pro všechna plemena i březí klisny.

Účinky:

Bylina Neem (Azadirachta indica) je velký, trvale zelený tropický strom, který donedávna rostl také ve střední Evropě. Odolnost tohoto stromu vůči hmyzu a nakažlivým nemocem je dokladem jeho léčivých vlastností. Nimbový olej se v přírodní  medicíně a homeopatii podává na mnohé zdravotní potíže. Všechny části rostlin se používají pro širokou škálu neduhů, zejména na horečky, bolení v krku, nachlazení, chřipky, plísňové infekce, únavu, kožní nemoci a cukrovku.

Nimbový olej se spolehlivě osvědčil pro svůj očišťující účinek u kožních onemocnění, a to zejména zánětlivého a infekčního typu.

Velikost balení: 1000ml

EAN: 8414580003849

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: